Перейти до вмісту

Корисні посилання

Багаторічний досвід роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності дозволяє нам пропонувати перелік посилань на інші сайти державних установ та підприємств у сфері ЗЕД, що можут знадобитися Вам в роботі.

сайт ДМСУ

Державна митна служба України (Держмитслужба)

Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів.

Держмитслужба реалізує державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

Асоціація митних брокерів України

Асоціація митних брокерів України

Поєднує юридичних осіб, які надають митні брокерські послуги, послуги митного складу, а також підприємства й організації, вищі навчальні заклади, діяльність яких пов’язана з митним оформленням товарів.

QD Professional – електронне декларування вантажів

Це досконалий інструмент для ведення ефективної зовнішньоекономічної діяльності, який забезпечує:

  • високу швидкість і бездоганну якість заповнення вантажних митних декларацій;
  • алгоритми розрахунку митних платежів, які настроюються;
  • повну базу нормативних актів і документів, що регламентують ЗЕД.
МИТНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

МИТНИЙ  КОДЕКС  УКРАЇНИ

Законодавство України з питань митної справи складається з Конституції України, цього Кодексу, інших законів України, що регулюють питання, зазначені у статті 7 цього Кодексу, з міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також з нормативно-правових актів, виданих на основі та на виконання цього Кодексу та інших законодавчих актів.

Українська класифікація товарів ЗЕД

Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності — це систематизований перелік товарів, який включає код товару, Його найменування, одиницю виміру та обліку.

Митний калькулятор

Митний калькулятор

Розрахунок митних платежів

Контактуйте з нами, якщо для Вас все це занадто складно

Допомога в митному оформленні товарів буде надана професійно та якісно.