Перейти до вмісту
Головна » Про нас

Про нас

Наша мета – забезпечити клієнтам максимальний рівень задоволення з індивідуальним підходом до кожного та сприяти їх успіху у зовнішньо-економічній діяльності.

Митно-брокерське братерство

Евген Ртіщев директор

Ртіщев Євгеній

директор

Михайло Ртіщев керівник митного відділу

Ртіщев Михайло

керівник відділу

Вітаємо вас в нашій митно-брокерській компанії в Києві!

ТОВ “Амсон” – це команда професіоналів, які надають високоякісні митні брокерські послуги в Україні.

Ми розуміємо, що митне оформлення товарів може бути складним та часом заплутаним процесом, тому ми завжди готові допомогти нашим клієнтам в цьому питанні.

Наша компанія має необхідний досвід та знання в галузі митно-брокерської діяльності. Ми знаємо, як правильно оформляти всі необхідні документи та процедури відповідно до митного законодавства України. Ми пропонуємо широкий спектр митних брокерських послуг, включаючи оформлення митних декларацій, класифікації товарів згідно з УкТ ЗЕД, організацію митного огляду та інші необхідні послуги для здійснення зовнішньо-економічних операцій.

Наша компанія є резидентом України та зареєстрована у реєстрі митних брокерів ДФСУ. Ми забезпечуємо нашим клієнтам відповідну відповідальність перед законодавством та надаємо брокерські послуги взаємодіючі з різними митними органами України.

Наша мета – забезпечити нашим клієнтам максимальний рівень задоволення та сприяти їх успіху у зовнішньо-економічній діяльності. При цьому ми ретельно дотримуємося правил та вимог, що дозволяє нам забезпечувати високу якість наших послуг та бездоганну репутацію.

Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога в митному оформленні товарів. Ми будемо раді допомогти вам у вирішенні всіх питань, пов’язаних з митно-брокерською діяльністю та митним декларуванням товарів в Україні.

Митний брокер

митниця та брокери Амсон

Митні брокерські послуги в Києві

Потреба в різноманітних митних послугах завжди актуальна, і ця потреба постійно зростає. Щоб правильно оформити всі необхідні документи та процедури відповідно до митного законодавства, необхідно мати значний досвід та знання. Якщо ви не маєте достатнього досвіду та знань, митний брокер може стати вам в нагоді. Митний брокер – це організація, яка допомагає при проведенні зовнішньо-економічних операцій, і найчастіше така допомога потрібна при розмитненні товарів.

Згідно діючого законодавства, необхідно мати юридичну особу, яка є резидентом України, для здійснення діяльності в цій галузі. Умовою також є наявність запису у реєстрі митних брокерів ДФСУ. Особа, яка здійснює зобов’язання, несе відповідальність, передбачену законодавством, і може надавати брокерські послуги взаємодіючи з різними митними органами України.

Надаємо митні послуги

Компанія «АМСОН» веде свою діяльність у сфері митного оформлення в Україні вже не один рік. За цей час ми накопичили цінний досвід вирішення завдань різного рівня складності. Якщо Вам необхідні послуги митного брокера в Києві, наші співробітники допоможуть вирішити будь-які питання, що виникають у даній сфері.

Спектр митних послуг включає не тільки оформлення товарів. Здійснюється експедирування та вантажні перевезення по Україні, країнам СНД, Європи, Азії і інших напрямів. Ви завжди можете отримати консультації з питань, що виникають у процесі взаємодії з органами митниці. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть знайти вихід зі сформованої ситуації.

Найбільш затребуваною брокерської послугою залишається розмитнення товарів. Крім того, що цей процес вимагає знання певних тонкощів встановленого порядку та існуючої системи, він сам по собі є не надто приємним. Заповнення документації й проходження всіх необхідних процедур – справа клопітка. Зобов’язання по збору та оформленню документів з дотриманням всіх формальностей, проходженню необхідних перевірок – приймаються митним брокером.

Брокерські послуги. Послуги з митного оформлення товарів

Брокерські послуги

Послуги з митного оформлення товарів

Діяльність підприємства «АМСОН» включає в себе повний спектр процедур, які вимагає українська митниця при оформленні товарів. Також ми надаємо компетентну допомогу у вирішенні наступних питань:

  • грамотне складання контрактів зовнішньоекономічної діяльності;
  • первинна і повторна акредитація підприємств;
  • підготовка документації, її збір та оформлення згідно з усіма правилами, а також заповнення бланків;
  • визначення і розбивка товарних позицій згідно з кодами УКТЗЕД;
  • огляд та оформлення вантажів;
  • розрахунок зборів, мита та їх оплата;
  • підготовка запитів у відділи митної вартості та номенклатури;
  • оформлення пакувальних листів, інвойсів та специфікацій.

Все це – процедури, з якими регулярно доводиться стикатися при митному оформленні в Україні. Звертаючись до нас для їх виконання, ви економите свої сили і час. Досконале знання тонкощів зовнішньоекономічних операцій дозволяє звести до мінімуму виникнення будь-яких складнощів і непередбачених обставин при наданні брокерських послуг.

Митна брокерська група – вантажоперевезення та експедирування

Організацію експедирування вантажів і перевезення товарів також включають в себе послуги митного брокера в Україні. Підприємство «АМСОН» пропонує допомогу в міжнародних перевезеннях негабаритних вантажів, у тому числі небезпечних. Доставка проводиться згідно обумовлених термінів, швидко і точно.

Всі сторони діяльності, які здійснюються митної брокерської групою, ведуться в суворій відповідності з нормами і законами України і тих країн, через які пролягають маршрути транспортування. Це дозволяє брокеру в Києві гарантувати швидке проходження всіх формальностей і мінімальні терміни доставки без затримок.

Саме поняття експедирування вантажу включає в себе комплекс заходів, які забезпечують безпечну доставку вантажів, беручи до уваги його особливості. Частиною цього процесу є юридична сторона – оформлення передбаченої законодавством документації. Особливо важливою і складною вона є у випадку міжнародних вантажних перевезень. Досвідчений брокер допоможе організувати доставку товарів в цілості й схоронності в найкоротші терміни.

 Фірма «АМСОН» оперативно надає послуги в повному обсязі, допомагаючи всім своїм клієнтам економити час і сили. Контакти і повний список послуг, що надаються, знаходиться у відповідному розділі сайту. Всі виникаючі запитання ви можете ставити, зв’язавшись з нами по телефону або електронною поштою. Ми допоможемо у вирішенні навіть найскладніших завдань.

Мега ефективно

Оперативно

Завжди на зв'язку