Перейти до вмісту
Головна » Митний брокер

Митний брокер

Митні брокерські послуги в Києві, митний брокер

Зараз актуальність різного роду митних послуг постійно зростає. Для того, щоб оформити відповідно до законодавства всі необхідні документи і процедури, потрібно чималий багаж знань і досвіду. У разі відсутності таких, на допомогу приходить митний брокер. Це організація, яка стають посередником при проведенні різних операцій. Найчастіше необхідність в такій допомозі виникає при розмитненні товару.

Згідно законам, це повинна бути юридична особа, яка є резидентом України. Неодмінною умовою діяльності в цій сфері також повинна бути наявність запису у реєстрі митних брокерів ДФСУ. При цьому, дана особа, виконуючи свої зобов’язання, несе відповідальність, встановлену законодавством, і може надавати брокерські послуги у взаємодії з різними митними органами України.

Виконуємо митні послуги

Компанія «АМСОН» веде свою діяльність у сфері митного оформлення в Україні вже не один рік. За цей час ми накопичили цінний досвід вирішення завдань різного рівня складності. Якщо Вам необхідні послуги митного брокера в Києві, наші співробітники допоможуть вирішити будь-які питання, що виникають у даній сфері.

Спектр митних послуг включає не тільки оформлення товарів. Здійснюється експедирування та вантажні перевезення по Україні, країнам СНД, Європи, Азії і інших напрямів. Ви завжди можете отримати консультації з питань, що виникають у процесі взаємодії з органами митниці. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть знайти вихід зі сформованої ситуації.

Найбільш затребуваною брокерської послугою залишається розмитнення товарів. Крім того, що цей процес вимагає знання певних тонкощів встановленого порядку та існуючої системи, він сам по собі є не надто приємним. Заповнення документації й проходження всіх необхідних процедур – справа клопітка. Зобов’язання по збору та оформлення документів з дотриманням всіх формальностей, проходженню необхідних перевірок приймаються митним брокером.

Брокерські послуги з оформлення товарів

Діяльність підприємства «АМСОН» включає в себе повний спектр процедур, які вимагає при оформленні товарів українська митниця. Також ми надаємо компетентну допомогу у вирішенні наступних завдань:

  • грамотне складання контрактів зовнішньоекономічної діяльності;
  • первинна і повторна акредитація підприємств;
  • підготовка документації, її збір та оформлення згідно з усіма правилами, а також заповнення бланків;
  • визначення і розбивка товарних позицій згідно з кодами, відповідним УКТЗЕД;
  • огляд та оформлення вантажів;
  • розрахунок зборів, мита та їх оплата;
  • підготовка запитів у відділи митної вартості та номенклатури;
  • оформлення пакувальних листів, інвойсів та специфікацій.

Все це – процедури, з якими регулярно доводиться стикатися при митному оформленні в Україні. Звертаючись до нас для їх виконання, ви економите свої сили і час. Досконале знання тонкощів зовнішньоекономічних операцій дозволяє звести до мінімуму виникнення будь-яких складнощів і непередбачених обставин при наданні брокерських послуг.

Митна брокерська група – вантажоперевезення та експедирування

Організацію експедирування вантажів і перевезення товарів також включають в себе послуги митного брокера в Україні. Підприємство «АМСОН» пропонує допомогу в міжнародних перевезеннях негабаритних вантажів, у тому числі небезпечних. Доставка проводиться згідно обумовлених термінів, швидко і точно.
 
Всі сторони діяльності, які здійснюються митної брокерської групою, ведуться в суворій відповідності з нормами і законами України і тих країн, через які пролягають маршрути транспортування. Це дозволяє брокеру в Києві гарантувати швидке проходження всіх формальностей і мінімальні терміни доставки без затримок.
 
Саме поняття експедирування вантажу включає в себе комплекс заходів, які забезпечують безпечну доставку вантажів, беручи до уваги його особливості. Частиною цього процесу є юридична сторона – оформлення передбаченої законодавством документації. Особливо важливою і складною вона є у випадку міжнародних вантажних перевезень. Досвідчений брокер допоможе організувати доставку товарів в цілості й схоронності в найкоротші терміни.
 
 Фірма «АМСОН» оперативно надає послуги в повному обсязі, допомагаючи всім своїм клієнтам економити час і сили. Контакти і повний список надаваних послуг знаходиться у відповідному розділі сайту. Всі виникаючі запитання ви можете ставити, зв’язавшись з нами по телефону або електронною поштою. Ми допоможемо у вирішенні навіть найскладніших завдань.

Наші контакти

ТОВ “АМСОН”,
Наша
адреса: 03045 м. Київ, вул. Новопирогівска, 64-а

Наша команда:

Ртіщев Михайло, керівник відділу

+38 050 903-42-03

e-mail: 

Поліщук Леся, аналітик з зовнішньоекономічної діяльності

+38 050 357-85-37

e-mail: 

Цильницький Олександр, фахівець з митного оформлення

+38 050 385-71-77

e-mail: 

Гудов Сергій, фахівець з митного оформлення

+38 097 908-11-81

e-mail: 

Ртіщев Євгеній, директор

+38 050 358-87-86

e-mail:

Наша адреса на мапі: 03045 м. Київ, вул. Новопирогівска, 64-а